Kariéra v EQUANS                                 

Proč si vybrat EQUANS? Spojujeme kvalitu s energií.

EQUANS je významnou zahraniční společností poskytující komplexní energetická řešení. Je součástí francouzského koncernu EQUANS, který je celosvětovou jedničkou v oblasti energetiky, technické infrastruktury a energetických služeb. Svým klientům nabízí širokou škálu služeb v oblasti energetiky a svým zaměstnancům poskytuje péči a umožňuje jim další rozvoj.

Pokud v rámci společnosti obsazujeme volné pozice, vždy upřednostňujeme vlastní zaměstnance, které si v tomto ohledu „vychováváme“. Pracujeme s vnitřními talenty, pro které sestavujeme rozvojové aktivity a našim zaměstnancům tak nabízíme možnost osobního i profesního růstu. Jsme přesvědčeni, že investice do lidského potenciálu je tou nejlepší.

Naše hodnoty

Naše hodnoty a zásady spojují všechny naše lidi a činnosti. Jsou způsobem, jakým komunikujeme mezi sebou navzájem a se svými klienty. Jsou způsobem, jakým se rozhodujeme a jednáme. Jsou založeny na bezpečnosti, etice a efektivitě, přičemž v našem chování udržujeme v rovnováze NÁROČNOST, KREATIVITU, DOBROU VŮLI a TÝMOVOU PRÁCI tak, abychom splnili náročné požadavky našich zákazníků. 

Spoléháme na naše zaměstnance

Abychom mohli rozvíjet a dosahovat našich cílů po celém světě, EQUANS musí spoléhat na kvalifikované a motivované zaměstnance, kteří jsou schopní neustále reagovat na potřeby našeho podnikání a na změny v našem prostředí.

Volná pracovní místa:

Nabídku volných pracovních míst naleznete zde >>