Jak probíhá výběrové řízení

Týmový duch a proaktivní přístup

Na výběr vhodných zaměstnanců klademe v naší společnosti velký důraz. Požadavky na uchazeče se liší dle konkrétních potřeb jednotlivých pozic.

Přehled o právě obsazovaných pozicích naleznete v sekci volná místa. Váš životopis a vyplněný dotazník se odesláním dostane přímo k rukám pracovníka oddělení lidských zdrojů, který je zodpovědný za výběr kandidáta na danou pozici.

V případě, že Vaše odbornost a zkušenosti odpovídají požadovaným kritériím, obdržíte od nás pozvánku k prvnímu kolu pohovorů. Jedná se o rozhovor se zástupcem oddělení lidských zdrojů, který může být následně doplněn o odborný či jazykový test, jenž nám pomůže v orientaci při hodnocení dovedností jednotlivých kandidátů. Délka tohoto pohovoru nepřesahuje 1 hodinu.

Do druhého kola pohovorů pak postupují úspěšní uchazeči z prvního kola, kteří se nyní při dalším rozhovoru setkají se svým potencionálním nadřízeným a mají tak možnost podrobněji prodiskutovat své představy o práci a pracovní náplni.

Na základě výběru z druhých kol pohovorů, obdrží vybraný kandidát v některých případech pozvánku k třetímu kolu pohovorů nebo již přímo pracovní nabídku (odvíjí se od zařazení dané pozice).

 

Jsme tým

Lidé, které pro naši společnost hledáme, mají společné základní předpoklady – týmového ducha, proaktivní přístup, loajalitu a časovou i myšlenkovou flexibilitu.

 

Přímý kontakt

Hana Šmídová

Tel: +420 267 054 940

Hana.smidova@engie.com