Komerční a kancelářské budovy

Máme rozsáhlé zkušenosti s pečí o komerční prostory jako jsou kancelářské budovy, nákupní centra, maloobchody nebo sítě bankovních poboček.

Naši zkušení zaměstnanci zajištují bezpečný a energeticky nenáročný provoz budov a technologií a tím napomáhají tomu, aby se zákazníci naší společnosti cítili pohodlně a bezpečně.

Naše společnost používá CAFM software – AFM od Alstanet, který poskytuje možnost neustálého přímého reportingu, což je snadná a úsporná cesta jak spravovat a dohlížet na vazby a komunikaci mezi jednotlivými nájemci, obchody, agenturami nebo pobočkami a společností ENGIE.

Manažerský tým naší společnosti vždy aktivně pomáhá tvořit provozní rozpočet, plánování investic a pravidelně podává technickou a finanční zprávu dle podmínek uvedených ve smluvním vztahu kontraktu (SLA).

Bereme na sebe také zodpovědnost za provádění veškerých povinných a zákonem vyžadovaných inspekcí a kontrol, čímž zajišťuje bezproblémový provoz komerčních prostor zákazníka s platnými zákony a nařízeními.

 

Integrace ENGIE a Optimal Facility

Integrace společnosti OPTIMAL Facility s.r.o. byla k 30.9.2020 dokončena a OPTIMAL je nyní plně začleněn do skupiny ENGIE.
Společnost bude dále vystupovat pod názvem ENGIE Optimal s.r.o. a může tak nyní využít mezinárodní zázemí skupiny ENGIE.

 

Přímý kontakt

ENGIE Optimal s.r.o.
Tel. +420 222 590 510
facility@engie.com

ENGIE Facility s.r.o.
Tel. +420 267 054 816
facility@engie.com