Komerční a kancelářské budovy           

Máme rozsáhlé zkušenosti s pečí o komerční prostory jako jsou kancelářské budovy, nákupní centra, maloobchody nebo sítě bankovních poboček.

Naši zkušení zaměstnanci zajištují bezpečný a energeticky nenáročný provoz budov a technologií a tím napomáhají tomu, aby se zákazníci naší společnosti cítili pohodlně a bezpečně.

Naše společnost používá CAFM software – AFM od Alstanet, který poskytuje možnost neustálého přímého reportingu, což je snadná a úsporná cesta jak spravovat a dohlížet na vazby a komunikaci mezi jednotlivými nájemci, obchody, agenturami nebo pobočkami a společností EQUANS.

Manažerský tým naší společnosti vždy aktivně pomáhá tvořit provozní rozpočet, plánování investic a pravidelně podává technickou a finanční zprávu dle podmínek uvedených ve smluvním vztahu kontraktu (SLA).

Bereme na sebe také zodpovědnost za provádění veškerých povinných a zákonem vyžadovaných inspekcí a kontrol, čímž zajišťujeme bezproblémový provoz komerčních prostor zákazníka s platnými zákony a nařízeními.

Přímý kontakt

EQUANS Optimal s.r.o.
Tel. +420 222 590 510
facility.cz@equans.com

EQUANS Facility s.r.o.
Tel. +420 267 054 816
facility.cz@equans.com