Komplexní energetická řešení

EQUANS dodává komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, průmyslovou automatizaci a výrobu rozvaděčů. Zajišťuje také servisní služby, facility management a energetické služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

EQUANS je zkušeným expertem na investiční výstavbu, generální opravy, rekonstrukce a servis rozvoden, rozpínacích stanic a trafostanic; pokládku kabelů, dodávky a montáž elektro souborů. Nabízíme také konzultační a poradenskou činnost, servis a opravy elektrických zařízení včetně pohotovostní 24hodinové služby k řešení havarijních stavů na energetických zařízeních.

EQUANS navrhuje, dodává a realizuje slaboproudé a silnoproudé technologie pro moderní kancelářské, obchodní a skladovací budovy.

Nabízíme komplexní řešení v oblastech projektování, dodávek a realizace průmyslové automatizace a průmyslových provozů.

EQUANS vyrábí a montuje NN rozvaděče do 1 000 V. Rozvaděče jsou vyráběny dle zadání zákazníka a jsou vybaveny komponenty od renomovaných výrobců. Pro kompletaci používá ENGIE především skříně vlastní výroby s vysokou kvalitou provedení a širokými možnostmi uzpůsobení požadavkům zákazníka.

EQUANS poskytuje komplexní technický a facility management nezbytný pro efektivní a hospodárné vedení průmyslových provozů a správu nemovitostí. S využitím silného technického a profesního zázemí jsme schopni synergicky řídit a vyhodnocovat chod provozu s ohledem na stav projektu a individuální potřeby klienta.

Aktivity zaměřené na zvyšování energetické efektivity a čistá energetická řešení - elektromobilita a energetické služby. Strategie Skupiny EQUANS je založená na principech energetické efektivnosti a udržitelnosti. Proto i v České republice přicházíme s řadou řešení, která mění způsob, jakým se energie využívá.

 

Reference

Ronal Jičín: elektroinstalace v nové lakovně
Ronal Jičín: elektroinstalace v nové lakovně Více >

Rozvodna TR 110/22 kV Třeboradice: kompletní rekonstrukce
Rozvodna TR 110/22 kV Třeboradice: kompletní rekonstrukce Více >

AGC Flat Glass Czech: projekty v teplickém závodě
AGC Flat Glass Czech: projekty v teplickém závodě Více >

 

Naši zákazníci

Provozovatelé energetické infrastruktury
Průmyslové podniky
Energetika
Stavební společnosti
Developerské společnosti
Administrativní a provozní centra

 

Přímý kontakt

Tel.: 267 054 909
obchod@equans.com