Služby od A do Z                                   

Našim cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby v rámci celého životního cyklu projektu. V praxi to znamená společnou spolupráci od odsouhlasení konkrétního řešení, projektové dokumentace, realizace až po záruční a pozáruční servis. Po celou dobu spolupráce vám budou při ruce naši vyškolení experti.

Projekční činnost ENGIE

EQUANS jako specialista v oblasti energetických řešení zajišťuje projektování a kompletní projektovou dokumentaci jak v rámci celých projektů, tak i samostatně jako službu externím klientům z řad energetických, průmyslových a stavebních firem, architektonických kanceláří i koncových zákazníků.

Inženýring a geodézie ENGIE

Disponujeme týmem odborníků na inženýrskou činnost při projektování a realizaci staveb, která zahrnuje zajištění všech dokladů pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení, územního souhlasu, ohlášení stavby, kolaudace apod. Součástí služeb je i inženýrská geodézie.

Realizace a výroba ENGIE

EQUANS realizuje elektroinstalace v energetice a průmyslu, technologie inteligentních budov, dodávky investičních celků, průmyslovou automatizaci, facility management a služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

Servis a revize ENGIE

Servisní služby a odborná revizní činnost jak v rámci celých projektů, tak i samostatně jako služba externím klientům z řad energetických, průmyslových a stavebních firem, architektonických kanceláří i koncových zákazníků.

Měření a diagnostika ENGIE

EQUANS provádí měření a diagnostiku kabelů, elektrických částí technologických zařízení, transformátorů i točivých strojů. Pro měření využíváme mimo relativně běžných přístrojů (multimetry, klešťové přístroje, měřiče izolačního stavu, scopemetry, analyzátory sítě) i měřící techniku firmy BAUR pro zkoušky zvýšeným napětím 0,1Hz a měření tg δ a parciálních výbojů.

 

Přímý kontakt

Tel.: +420 267 054 909
obchod.cz@equans.com