Technický a facility management

ENGIE nabízí komplexní technický a facility management nezbytný pro efektivní a hospodárné vedení průmyslových provozů i nemovitostí s ohledem na individuální potřeby klienta.

Naše oblasti působení:

Průmysl a logistika >> v této oblasti nabízíme outsourcing podpůrných činností firem a tak umožnit průmyslovým areálům, továrnám, závodům, a logistickým centrálám plné soustředění na jejich vlastní jádro obchodních a ekonomických aktivit core business.

Máme rozsáhlé zkušenosti s pečí o komerční prostory a kancelářské budovy >>, nákupní centra, maloobchody nebo sítě bankovních poboček.

 

Hotelům a pohostinským zařízením >> poskytujeme služby technické správy nemovitostí pro významná ubytovací zařízení.

 

Veřejný sektor služeb >> je velmi specifický svými nároky na servisní a technické služby.

 

Náročné podmínky zdravotnictví a farmacie >> jsou pro ENGIE prestižní záležitostí. Zvýšené nároky zákazníků v tomto oboru potvrzují vysokou kvalifikaci a kompetence našich pracovníků.

Naše řešení:

ENGIE zajišťuje servisní a odbornou >> revizní činnost jak v rámci celých projektů, tak i samostatně jako službu externím klientům z řad energetických, průmyslových a stavebních firem, architektonických kanceláří i koncových zákazníků. Díky zkušenostem napříč širokým spektrem projektů dodávaných od A do Z disponuje ENGIE týmem odborníků na silnoproudé a slaboproudé technologie, MaR, průmyslovou automatizaci, ovládací rozvaděče a řídící systémy.

Poskytujeme Audity a poradenství >> a pomáháme developerům, majitelům, manažerům i provozovatelům se zhodnocením a tvorbou strategie a procesů správy nemovitosti.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi v poskytováním Technické správy nemovitostí >>.

Vykonáváme veškerou správu nemovitostí >> a staráme se o klíčové služby zajišťované prostřednictvím jiných prověřených společností. 

Integrated Facility Management >>

 

 

Integrace ENGIE a Optimal Facility

Integrace společnosti OPTIMAL Facility s.r.o. byla k 30.9.2020 dokončena a OPTIMAL je nyní plně začleněn do skupiny ENGIE.
Společnost bude dále vystupovat pod názvem ENGIE Optimal s.r.o. a může tak nyní využít mezinárodní zázemí skupiny ENGIE.

 

Přímý kontakt

ENGIE Optimal s.r.o.
Tel. +420 222 590 510
facility@engie.com

ENGIE Facility s.r.o.
Tel. +420 267 054 816
facility@engie.com