Technologie budov

ENGIE navrhuje, dodává a realizuje slaboproudé a silnoproudé technologie pro moderní kancelářské, obchodní, skladovací a průmyslové budovy.

Technologie budov

  • Elektro- silnoproudé instalace na klíč (včetně projektového zpracování). Dodávky začínají na distribučních rozvodech společností provozujících rozvodnou síť v dané oblasti. ENGIE dodá a napojí rozvodny VN a transformátory požadovaných výkonů, rozvody NN až ke koncovým uživatelům. V rámci projektu ENGIE napojí ovládací prvky, osvětlení, zásuvky a další technologie. ENGIE dodává rovněž v současnosti velmi požadované systémy řízení provozu osvětlovací soustavy v LEED režimu.
  • Elektro- slaboproudé instalace včetně projektů, zejména dodávky systémů EPS, evakuačního a komerčního ozvučení budov, docházkových a přístupových systémů, kamerových systémů, telefonních a datových rozvodů včetně dodávek a oživení aktivních prvků dodávek TÚ včetně jejich uživatelského naprogramování a instalace satelitních a televizních systémů.
  • Systémy pro řízení budov, zejména systémy vytápění, chlazení a větrání budov. ENGIE také dodává vizualizační a grafické "user-friendly" aplikace jako nástavby ovládacích a monitorovacích systémů.

Následně ENGIE provádí záruční i pozáruční servis instalovaných technologií a to jak v oblasti silnoproudu tak i slaboproudu, jehož součástí jsou pravidelné revize a zkoušky vyhrazených zařízení dle platné legislativy.

Reference

Kaufland: rekonstrukce obchodních domů
Kaufland: rekonstrukce obchodních domů Více >

Skladová hala Sygnum Otrokovice: dodávka elektroinstalací
Skladová hala Sygnum Otrokovice: dodávka elektroinstalací Více >

Wanzl Hněvotín: kompletní dodávka silnoproudu
Wanzl Hněvotín: kompletní dodávka silnoproudu Více >

 

Důraz na kvalitu

ENGIE je držitelem celé řady oprávnění, certifikátů pro instalaci jak silnoproudých technologií tak zejména pro instalaci, oživení a následný servis slaboproudých systémů včetně požárních vyhrazených zařízení.

Realizujeme projekty, jejichž instalace splňuje certifikaci LEED>, a také provádíme instalace splňující požadavky pojišťovny FM Global>.

 

Přímý kontakt

Tel.: 267 054 909
obchod@engie.com