Technologie budov                                 

EQUANS navrhuje, dodává a realizuje slaboproudé a silnoproudé technologie pro moderní kancelářské, obchodní, skladovací a průmyslové budovy.

Technologie budov

  • Elektro- silnoproudé instalace na klíč (včetně projektového zpracování). Dodávky začínají na distribučních rozvodech společností provozujících rozvodnou síť v dané oblasti. EQUANS dodá a napojí rozvodny VN a transformátory požadovaných výkonů, rozvody NN až ke koncovým uživatelům. V rámci projektu EQUANS napojí ovládací prvky, osvětlení, zásuvky a další technologie. EQUANS dodává rovněž v současnosti velmi požadované systémy řízení provozu osvětlovací soustavy v LEED režimu.
  • Elektro- slaboproudé instalace včetně projektů, zejména dodávky systémů EPS, evakuačního a komerčního ozvučení budov, docházkových a přístupových systémů, kamerových systémů, telefonních a datových rozvodů včetně dodávek a oživení aktivních prvků dodávek TÚ včetně jejich uživatelského naprogramování a instalace satelitních a televizních systémů.
  • Systémy pro řízení budov, zejména systémy vytápění, chlazení a větrání budov. EQUANS také dodává vizualizační a grafické "user-friendly" aplikace jako nástavby ovládacích a monitorovacích systémů.

Následně EQUANS provádí záruční i pozáruční servis instalovaných technologií a to jak v oblasti silnoproudu tak i slaboproudu, jehož součástí jsou pravidelné revize a zkoušky vyhrazených zařízení dle platné legislativy.

Přímý kontakt

Tel. +420 267 054 909
obchod.cz@equans.com